KONST / Litografier / Färglitografi 16802028
nr 1680 2028
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad 214/280, daterad - 81, Slussen. Färglitografi, bildmått: 37x41 cm, yttermått inklusive ram: 53x57 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:01:03
9/2 21:54:23
100 kr
16/2 15:26:30
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm